Aktuality

PB PEPETONI odstartoval v Humpolci v plném nasazení

30. června 2018

Třetím letošním podnikem táborského šampionátu se 26. května 2018 stala 11. RC Rally Zálesí. Náročná a krásná soutěž, postavená přímo na autokrosové trati v Humpolci přivítala třiatřicet závodníků. Aleš ALF Horák a jeho realizační tým připravil devět rychlostek s celkovou délkou atakující hranici šesti kilometrů. Šotolinové testy jsou rozházeny skoro po celé dráze humpoleckého závodiště. Zajímavostí je určitě i převýšení tratě, které je zhruba dvacet metrů, takže o zadýchané piloty rozhodně nouze nebyla.

FB [ celý článek » ]

Pálivá RDO RC Rally Křemže

30. dubna 2018

Minulou sobotu 21.4.2018 absolvoval PB PEPETONI RC Rally Team další soutěž táborského šampionátu, tentokrát v jihočeské Křemži. Ještě za šera se náš tým schází v Jihlavě a při nakládce nezbytných soutěžáckých propriet zjišťuje, že bude muset pořídit minimálně autobus, místa je zoufale málo. Systémem „tetris“ se však daří vše naložit a tým se vydává  do 135 km vzdálené Křemže.

FB [ celý článek » ]


Další STOvka do kapsy...

20. dubna 2018

A máme tu další stovku! Tentokrát se jedná o stý start týmu PB PEPETONI v podniku RC Rally, který se odehrál v sobotu 14. dubna 2018 na Tour de Vyškov - závodě organozovaném pro letošní Mistrovství České Republiky v RC Rally.
 

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI RC Rally Team „trénoval“ ve Vyškově

19. dubna 2018

Základem dobrého času na rychlostní zkoušce je příprava a trénink. A tak principál týmu rozhodl, že se v rámci kvalitní přípravy zúčastníme závodů ve Vyškově, kde Vlastík Pospíšil připravil perfektní a náročnou trať závodu Tour de Vyškov v areálu dopravního hřiště. Krásná asfaltová soutěž se jela 14. dubna v rámci mistrovství České republiky v RC rally a na startu se sešlo čtyřicet devět speciálů. Z toho hned tři vozy z dílen PB PEPETONI.

FB [ celý článek » ]

Nejlepší výsledek ve Světlé zajel PETARDA

8. dubna 2018

Ještě jednou se vracíme k prvnímu závodu letošní sezóny RC Rally Světlá s připomenutím účinkování Petardy – Péti Balouna v barvách PB PEPETONI. Petarda nastoupil na klientském 4. týmovém voze LANCIA DELTA HF INTEGRALE a nevedl si vůbec špatně. Jednak zajel nejlepší výsledek ze všech čtyřech týmových vozů, současně ale také dosáhl svého dosud nejlepšího umístění v závodě RC Rally na asfaltovém povrchu. Konečné 12. místo v absolutní klasifikaci je vynikající výsledek a všichni v týmu Petardovi gratulujeme a děkujeme za jeho perfektní jezdecký výkon.

FB [ celý článek » ]

100 startů v RC Rally

31. března 2018

Minulou sobotu oslavil Petr malé jubileum, když odstartoval do 11. RC Rally Světlá a zapsal si tak svůj stý start v RC Rally. Shodou okolností to byl zároveň Petrův první podnik s vozem poháněným jen jednou nápravou, dosud totiž závodil jen s vozy 4WD. 98x startoval v barvách PB PEPETONI RC Rally Teamu, který sám v roce 2006 založil, 2x odstartoval v roce 2006, ještě před založením týmu, jako soukromník. Debutoval na 4. RC Rally Tábor 23.září 2006.

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI RC Rally Team bojoval s časem ve Světlé

27. března 2018

Jedenáctý ročník RC Rally ve Světlé nad Sázavou pod taktovkou ředitele soutěže Vaška Balouna je již za námi, tak se pojďme podívat, jak si PB PEPETONI RC Rally Team soutěž užíval. Na startu tradičně skvěle připravené soutěže se sešlo celkem třicet čtyři speciálů, z toho pět  v kategorii dvoukolek. Dále bylo startovní pole rozděleno do tříd junior, junior+ a senior. Soutěžilo se i v kategorii týmů a těch bylo celkem deset.

FB [ celý článek » ]

1 2