Aktuality

Týmové vozy a angažmá pilotů 2018

26. března 2018

Přinášíme fotogalerie vozů, se kterými bude tým PB PEPETONI brázdit tratě RC Rally v letošní sezóně. S vozy Škoda fabia S2000 budou, jak již bylo dříve uvedeno, pravidelně startovat týmová jednička a dvojka Kája s Jardou. Ty však v případě nepřítomnosti mohou zaskočit další týmoví piloti Petr s Káťou. Petr bude jinak jako týmová trojka pravidelně startovat v kategorii 2WD s vozem Lancia 037 Rally a tým příležitostně doplní Káťa z pozice čtyřky s vozem Lancia Delta HF Integrale v barvách Repsol.

FB [ celý článek » ]

Do prvních závodů nám zbývá jeden týden!

16. března 2018

...a tým PB PEPETONI je připraven. Tým se vrací k původnímu názvu, namísto PEPETONI GR, který se používal v době, kdy za tým závodila pouze krásnější polovina světa a to Kája s Káťou. Zbývá doladit pár drobností a může začít tradiční předstartovní nervozita, bez které nelze podat na trati perfektní výkon.
 

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI v roce 2018

12. března 2018

PB PEPETONI RC Rally Team připravil do své dvanácté sezóny pořádné překvapení. Dalo by se říct, že tým od svého počátku využívá soutěžní vozy z celého světa. Nejdříve to bylo Subaru, jako další přišel na řadu Peugeot a to hned ve třech modifikacích. Na další čtyři roky se tým upsal divoké a krásné Lancii. A na konec zase Japonec. S vozy Corolla a Celica závodil principál a jeho smečka další dva roky.

FB [ celý článek » ]

1 2