Archiv 2011

Závodní program týmu PB PEPETONI pro rok 2011

2. února 2011

Na včerejší improvizované tiskové konferenci, proběhlo představení známých informací ze závodního programu týmu PB PEPETONI pro sezónu 2011. Její operativní svolání si vyžádal fakt, že v propozicích úvodního volného podniku táborského šampionátu - kněžické White dark Rally se již objevily týmové přihlášky, aniž by tým dosud oficielně presentoval své letošní plány.

Na místě byla tato situace vysvětlena týmovým šéfem tak, že dosud přes pokročilou dobu nemá stáj smluvně zajištěnou tu nejdůležitější položku a to závodní techniku. Po nezdarech v jednáních s partnery před koncem roku 2010 se ale tým stále usilovně snaží jednání dotáhnout do úspěšného konce, aby mohl veřejnosti co nejdříve představit soutěžní speciály pro letošní sezónu. Je jasné, že na přípravu již nezbývá mnoho času a tak se týmoví piloti postaví na start White dark Rally s loňskými vozy.

Pojďme ale od informací, které nebylo možné se dozvědět k informacím, které se na tiskové konferenci získat podařilo. Předně byla oficielně představena jezdecká sestava, která oproti minulým letům doznala změny. V pozici týmové jedničky nadále zůstává Petr, kterého na závodních tratích doplní stále ještě začínající, ale perspektivní Káťa. Ta tak na pozici týmové dvojky vystřídala mladého pilota PB Pepetoniho, který se bude letos věnovat jiným zájmům a do soutěžního vozu usedne maximálně jako Petrův spolujezdec.

Další s podstatných informací bylo představení základu závodního kalendáře týmu. V tomto okamžiku má tým zajištěny prostředky k absolvování kompletního, pořadateli již dříve zveřejněného kalendáře šampionátu RC Rally Tábor, včetně volných podniků a minimálně jednoho podniku Mistrovství České Republiky. Tím by měla být domácí dubnová HBRC Rally. Zástupce týmu ale uvedl, že by chtěl počet startů v MČR2011 ještě zvýšit, vše ale záleží na možnostech financování dalších startů, které ještě díky neukončeným jednáním o závodních speciálech nemají pevně stanovené hranice.Dosud známý závodní kalendář PB PEPETONI pro sezónu 2011


12. února
Kněžice

12. března
Světlá nad Sázavou

9. dubna
Havlíčkův Brod

10. dubna
Havlíčkův Brod

7. května
Tábor

11. června
Tábor

6. srpna
Soběslav

10. září
Soběslav

2. října
Havlíčkův Brod

5. listopadu
Havlíčkův Brod

3. prosince
???

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »