Aktuality

PEPETONI se vrací ke kořenům

neděle 10. dubna 2022

Po dvou hubených letech, kdy nebylo možné moc závodit, připravili maníci v týmu novou závodní techniku. Jedná se o japonský vůz SUBARU Impreza WRC v modelové specifikaci pro mistrovství světa roku 1999 ve zbarvení týmu Styllex Tuning Prosport.

FB [ celý článek » ]

Fabia R5 dotřetice

sobota 20. června 2020

Minulou sobotu PB PEPETONI RC Rally Team představil na úvodním letošním závodě 13. RC Rally Soběslav třetí vůz Škoda Fabia R5, který byl k vidění už o 14 dní dříve na testování v Jihlavě.

FB [ celý článek » ]


Fabia R5 podruhé

pátek 12. dubna 2019

Dokompletovali jsme základní závodní techniku pro letošní sezónu. Teď budeme pracovat na klientských vozech. Včerejším přírůstkem je druhý vůz ŠKODA Fabia R5 v barvách Sylvaina Michela, ve kterých vloni úspěšně absolvoval šotolinové mistrovství Francie. Letos bude s tímto vozem závodit Kája a její první start je naplánován už na zítra, na druhý podnik táborského šampionátu do Křemže.

(pj)

Mládež PBP s nejmodernější technikou

čtvrtek 21. března 2019

Letos budou týmoví mladíci Kája a Jarda startovat s vozy ŠKODA Fabia R5. Již dříve jsme uvedli, že se týmu podařilo pro tento rok uzavřít velmi zajímavou smlouvu pro naše začínající závodníky a první vlaštovka je po dvouměsíčním čekání konečně tady.  

FB [ celý článek » ]