Archiv 2007

Závěr sezóny 2007

neděle 16. prosince 2007

Včera byla volným podnikem MIKULA SHOW 2007, fofo zde >> oficiálně uzavřena letošní sezóna táborských automobilových soutěží RC Rally. Seriál započítávaných podniků skončil již o více než měsíc dříve a nyní je tedy definitivně možné celou, pro tým PEPETONI první kompletní sezonu bilancovat.

FB [ celý článek » ]

Náš tým premiérově organizoval 1. Highland RC Rally Čechovka

pondělí 24. září 2007

Máme za sebou premiérový závod šampionátu v HB, který se snad podle ohlasů docela povedl. Chtěl bych tedy poděkovat všem, kdo se na přípravách a samotné realizaci podniku podíleli. Specielní dík patří Láďovi Červenému, který s námi odvedl velký kus práce při samotné tvorbě a stavbě tratí, při samotném závodě pak při obsluze časomíry. Láďo díky.

FB [ celý článek » ]

Organizátorské počiny PB PEPETONI

pondělí 10. září 2007

V průběhu sezóny 2007 došlo k dohodě mezi ředitelstvím RC Tábor Championship a PB PEPETONI RC Rally Team o spolupráci při organizaci táborského šampionátu. Postupně se naši specialisté začali podílet na některých dílčích záležitostech celého kolotoče a zajišťují například měření délky rychlostních testů, výsledkový servis a komentované zpravodajství z jednotlivých RZ, grafické znázornění průběhu jednotlivých závodů, statistiky jednotlivých závodů a celé sezony a vedení tabulek týmů a jezdců.

FB [ celý článek » ]

První bedna pro PEPETONI

neděle 2. září 2007

V sobotu 1. září 2007 se tým PEPETONI dočkal zatÍm nejlepšího výsledku za svou téměř jednoletou historii, když se prvnímu pilotovi Petrovi podařilo dokončit 7. RC Rally Tábor na celkovém 3. místě. Závod se jel na nových táborských tratích, které o necelý měsíc dříve pokřtil závod setkání mistrů.

FB [ celý článek » ]

Úvod sezóny 2007

středa 9. května 2007

I když jsme do sezóny 2007 nevstupovali s příliš velkými ambicemi, podařilo se nám po dvou úvodních asfaltových podnicích sezóny vést tabulku neoficiálního poháru konstruktérů a mezi jezdci okupovat Petr 3., respektive Pepetoni 5. pozici tabulky. To je za hranicí i těch nejodvážnějších předsezónních představ.

FB [ celý článek » ]

Základy Havlíčkobrodských RC Rally tratí

neděle 22. dubna 2007

Tak jsme v neděli položili základy Havlíčkobrodské RC Rally dráze. Pro stavbu se nám podařilo získat souhlas na zajímavém místě v polouzavřeném areálu bývalých kasáren Čechovka, který je v současné době využíván ke komerčním účelům. V areálu je velký prostor pro stavbu šotolinových úseků, k dispozici je i několik asfaltových povrchů, je tu i společenský sál s parketovým povrchem.

FB [ celý článek » ]

Představení 2. pilota týmu

středa 24. ledna 2007

Jmenuji se Petr Jaroš a moje závodnická přezdívka je už od malička PB Pepetoni. Nejradši mám auta značky Peugeot. Mám podvozek TB 02, kastli mám Peugeot 307 WRC. Odjel jsem teprve 1. závod (MIKULA SHOW 2006), při 2. závodu (Otevření sezóny 2007) jsem měl technické potíže s regulátorem, který shořel po 2.RZ.

FB [ celý článek » ]