Archiv 2012

1. RC Rally Zálesí v Humpolci

středa 10. října 2012

Premiérový závod v Humpolci byl zorganizován a připraven přímo na autokrosové dráze zdejšího automotoklubu Zálesí v termínu 7. října 2012, tedy přesně na den 6. narozenin týmu PB PEPETONI. Jako zpestření závodu byla připravena i exhibice RC kamionů, které se pustili na připravené úseky RZ jako předjezdci hlavního jezdeckého pole.

FB [ celý článek » ]

5. RC Rally Lužnice

čtvrtek 20. září 2012

Závodu 5. RC Rally Lužnice jsme se bohužel, stejně jako loni nemohli zúčastnit, o to víc nás to mrzí, protože letos byla Lužnice poprvé v termínu 14-15. září 2012 vypsána jako dvoudenní závod. Přinášíme tedy alespoň výsledky foto a video z této povedené akce.

FB [ celý článek » ]

RC technika v úplně jiném soudku 😊

středa 5. září 2012

Během letošního léta se členové PB PEPETONI účastnili natáčení filmu R.C. HORROR. Podíleli se nejen na technickém zajištění RC vybavení a na akčních scénách s RC technikou, ve filmu si dokonce i zahráli. Světová premiéra snímku je naplánovaná na 24. listopadu 2012.

FB [ celý článek » ]

5. RC Rally Soběslav se zúčastnil jen Petr

úterý 28. srpna 2012

Po dlouhé době Petr odstartoval s diferenciálama na obou nápravách, když jel experimentálně s Kátiným vozem, která pro tentokrát zůstala doma. Chtěl si totiž vyzkoušet, zda by mu na přední nápravě lépe nevyhovoval diferenciál namísto volnoběžky, kterou má standardně osazenou ve svém voze. Jeho výkony vůbec nebyly špatné a s dílčími časy se pohyboval na hranici první desítky.

FB [ celý článek » ]

Druhý letošní Táborský závodu už jsme zvládli

pondělí 11. června 2012

Po neúčasti na předchozím podniku zde v Táboře, který se tu konal před měsícem, tým PB PEPETONI na 28.RC Rally Tábor již vyrazil a na start se tak 9.6.2012 se svými Lanciemi postavili oba stálí piloti Petr i Káťa. Celkem bylo do závodu s tradičně smíšeným a v sobotu poměrně mokrým povrchem přihlášeno 36 posádek, na které čekalo 10 měřených úseků o celkové délce 5,064km.

FB [ celý článek » ]

Konečně start v RCRT 2012 v klasické sestavě Petr a Káťa

středa 18. dubna 2012

14. 4. 2012 se tým PB PEPETONI konečně vydal na svůj první letošní start v klasické sestavě Petr a Káťa a to na závod 5. RC Rally Vidov. Naopak Michal tentokrát do dějiště závodu nedorazil, protože se jeho mechanikům nepodařilo vzpamatovat a dát dohromady vůz po náročném závodě ve Světlé nad Sázavou, který se jel před necelým měsícem. Po delší závodní odmlce našich stabilních jezdců je vidět, že konkurence v šampionátu velmi roste a tak nebyla nouze o změny v průběžném pořadí nejen na špici startovního pole.

FB [ celý článek » ]

3. RC Rally Světlá

středa 21. března 2012

Přihláška na úvodní mistrák RCRT 2012 - 3. RC Rally Světlá na termín 17. 3. 2012 byla z kanceláře PBP odeslána hned pro tři závodní vozy. Tým byl totiž rozšířen o nového pilota Michala Barvínka, ale nakonec Petr ani Káťa do dějiště závodu pro pracovní vytížení opět nemohli dorazit, a tak zbyla obhajoba týmových barev jen na debutujícího Michala.

FB [ celý článek » ]

Tým PEPETONI připravuje pro sezonu 2012 nové vozy.

úterý 6. března 2012

Po 5ti leté éře, ve které PB PEPETONI RC Rally Team účinkoval na tratích RC Rally s vozy francouzské značky Peugeot dochází ke změně a tým bude letos startoval s italskými osvědčenými vozy LANCIA DELTA HF Integrale. Závodní program týmu však zatím není zcela jasný, pro velké vytížení jinými aktivitami to zatím vypadá jen na příležitostné starty. Uvidíme tedy, na kterých závodech bude možné spatřit naše vozy v barvách MARTINI RACING. Foto vozů zde >>

(pj)

Start PBP do sezóny 2012 se odkládá

středa 15. února 2012

3. White Dark Rally v Kněžicích bude 18. 2. 2012 bohužel bez účasti PB PEPETONI RC Rally Teamu. Z důvodu Petrova velkého pracovního vytížení tým zatím ani nezakoupil licence na sezónu RCRT 2012. Stejně tak je ještě v řešení, s jakými vozy bude letos tým brázdit podniky RC Rally. Aktuální smlouva s Peugeot Sport již vypršela a vzhledem k tomu, že tým nyní nedokáže garantovat svůj závodní program je jisté, že nebude prodloužena. Dodejme jen, že spolupráce Peugeot Sport a PB PEPETONI trvala dlouhých 5let.

(pj)