Archiv 2015

Tisící bod pro PB PEPETONI

neděle 8. listopadu 2015

Tým PB PEPETONI zakončil v Humpolci na 8. RC Rally Zálesí sezónu 2015 stylově, když ziskem 8mi bodů na závěrečném podniku sezóny překročil magickou hranici zisku 1000 bodů v hodnocení týmů. Tým pravidelně sbírá body pro konstruktéry od roku 2007. Příští rok, do své jubilejní desáté týmové sezóny tedy PB PEPETONI RC Rally Team vstoupí s novou výzvou a na zahajovacím mistráku 8. RC Rally Světlá bude pokračovat ve sběru již druhé tisícovky týmových bodů. Snad se bude dařit.

(pj)

3Hours Le Vrbčany 2015

čtvrtek 1. října 2015

Premiérový start  na okruhovém vytrvalostním závodě se barvám PEPETONI velice vydařil. Zde přinášíme výsledky a tiskovou zprávu z průběhu celého závodu, která vyšla v pondělním čísle časopisu Závratná Rychlost. Na vrbčanském okruhu "Stará kotelna" bylo rozhodně na co se dívat a pro velký komerční úspěch celé motoristické akce lze očekávat, že další pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. Tým PEPETONI u toho určitě nebude chybět, protože třetí místo v cíli a vůbec celá nedělní výborná týmová spolupráce obou jezdkyň Káti a Káji dali nový podnět pro úvahy o závodním schématu týmu pro sezónu 2016.  

FB [ celý článek » ]

PEPETONI se chystá na vytrvalostní závod

čtvrtek 24. září 2015

Je to už pěkná řádka měsíců, kdy se tým PB PEPETONI rozhodnul rozšířit své závodní aktivity i mimo písek RC Rally. A protože se nezadržitelně blíží start vrcholného vytrvalostního závodu sezóny 3Hours Le Vrbčany, na který tým naplánoval svůj okruhový debut, přinášíme tiskovou zprávu o této připravované akci.

FB [ celý článek » ]

35. RC Rally "palermo" Tábor

středa 10. června 2015

Název reportáže názorně vyjadřuje klimatické podmínky, které panovaly na 35. Táborském závodě. Na den konání domácího podniku šampionátu RCRT 6. června 2015 totiž připadlo slunečné a velmi teplé počasí bez jediného mráčku a tak byl položen základ pro úmorné boje nejen pro jezdce ale i pro jejich techniku. PB PEPETONI tentokrát do dějiště podniku dorazil se dvěma stálými piloty Petrem a Kájou, když Káťa odvolala svou účast jen těsně před odjezdem ze základny týmu směr Tábor.

FB [ celý článek » ]

9. RC Rally Vidov

neděle 12. dubna 2015

11. dubna 2015 se tým PB PEPETONI zúčastnil druhého pokračování seriálu RC Rally Tábor 2015 - podniku RC Rally Vidov. Jednalo se zároveň o závod, který byl kromě seriálu RCRT vypsán i pro seriál ÚAMK RC RALLY CUP Český Krumlov a tak se na start z obou seriálů postavilo celkem 35 závodních strojů. Mezi nimi už tentokrát nechyběl ani jeden ze tří vozů PB PEPETONI a tak si letos poprvé zazávodila i Káťa, která na úvodním podniku sezóny kvůli zdravotním důvodům absentovala.

FB [ celý článek » ]

7. RC Rally Světlá

pátek 27. března 2015

Zimní počasí ani letos nepřálo pořadatelům sněho-ledového úvodního volného podniku Whitedark Rally a tak museli všichni účastníci šampionátu RC Rally Tábor skočit do sezóny rovnýma nohama přímo na tradičně prvním započítávaném závodě RC Rally Světlá, který se odehrál 14. března 2015 na osvědčených tratích dopravního hřiště ZŠ Lánecká ve Světlé nad Sázavou.

FB [ celý článek » ]

Start do jubilejní 10. sezóny RCRT

čtvrtek 26. března 2015

Do další, již desáté sezóny RC Rally Tábor se ve svém devátém roce existence pustil týmu PB PEPETONI opět s vervou. Na start prvního závodu se sice kvůli nemoci nemohla postavit týmová dvojka Káťa, ale přesto měl tým na startu úvodního podniku 7. RC Rally Světlá dva zástupce.

FB [ celý článek » ]