Archiv 2016

PB PEPETONI RC Rally Team oslavil 10. narozeniny!

pátek 7. října 2016

     

(pj)

36. RC Rally Tábor bez tradiční šotoliny

čtvrtek 12. května 2016

Už před startem nejtradičnějšího závodu šampionátu RCRT v Táboře přišlo avízo od organizátorů, že díky stavebním pracím bude nutné omezit šotolinovou část závodu. Přímo v den závodu 7. května 2016 bylo ale rozhodnuto, že šotolina musí být pro nesjízdnost vypuštěna celá a tak zbyly pro závod 3 ostatní povrchy, tedy asfalt, dlažba a gumový povrch hřiště.

FB [ celý článek » ]

11. RC Rally Vidov - derniéra?

pondělí 25. dubna 2016

Do Vidova vyrazil tým PEPETONI v plné sestavě. Odstartovali tedy obě Corolly pilotované Káťou a Kájou doplněné Petrovou Celicou. 11. RC Rally Vidov se jel 16. dubna a jeho specialitou bylo spojení se závodem MČR. Tím pádem čítalo startovní pole úctyhodných 55 vozů a bylo na co se dívat. I když byl závod vypsán „jen“ na osm RZ, jeho celková délka, šest a tři čtvrtě kilometru, řadí podnik spíše k těm delším. Není také divu, tři z měřených úseků měli přes jeden kilometr.

FB [ celý článek » ]

8. RC Rally Světlá

pátek 25. března 2016

Toyoty týmu PEPETONI GR si přivezli ze Světlé výborné výsledky a to přesto, že se na start nepostavila ani jedna z nominovaných týmových jezdkyň. Po ohlášení Kájina spálového bacilu nakonec pro stejné onemocnění neodjela do Světlé ani Káťa a tak zbyl na bodování do tabulky týmů na startu jenom Petr se svou stařičkou Celicou GT Four.
 

FB [ celý článek » ]

PEPETONI představuje Japonce

úterý 8. března 2016

V předvečer startu letošního prvního mistovského podniku ve Světlé nad Sázavou představuje tým PEPETONI GR závodní vozy TOYOTA. Jak bylo již dříve avizováno, jedná se o dva speciály  COROLLA WRC pro Káťu a Káju coby stálé týmové pilotky doplněné o Petrův vůz CELICA GT FOUR.

FB [ celý článek » ]

Cenné vítězství pro Káťu

úterý 16. února 2016

Na 337m dlouhé paralelní trati volného závodu 5. White dark RC Rally, který se jel 6. února 2016 v Kněžicích ku příležitosti vyhlášení celkových výsledků sezóny šampionátu RCRT 2015 se Kátě velmi dařilo. V konkurenci kategorie juniorů nenašla ani jednou přemožitele a tak postupně ovládla jak základní skupinu rozjížděk každý s každým, tak i celý závod ve vyřazovacích bojích finálového pavouka.

FB [ celý článek » ]

Vstup Týmu PEPETONI do sezóny 2016

pondělí 1. února 2016

Na základě výborné týmové spolupráce Káti a Káji ve vytrvalostním závodě 3Hours Le Vrbčany 2015 tým rozhodnul nasadit na plno obě závodnice i pro celou RC Rally sezónu 2016. Realizační tým tak připravuje hned několik zásadních změn. Zmíněná škatulata na postech horkých sedaček pilotů znamenají, že stálou jezdeckou dvojicí bude Káťa a Kája Jarošovi. Petr se posune do role trojky a bude v týmu zaskakovat v případě, že některá ze závodnic nebude moci startovat na některém ze závodů. Dívčí tým bude také v této sestavě, stejně tak jako ve Vrbčanech, používat mírně poupravený oficiální název a to PEPETONI GR. Loga a design týmu však zůstanou nezměněna.

FB [ celý článek » ]