Archiv 2017

Ivan Rallyman 70

čtvrtek 23. listopadu 2017

V sobotu 18.11.2017 jsme měli tu čest společně s babičkou Věrou Pelikánovou, Danem Pelikánem a Pelik MODEL tajně uspořádat akci, k příležitosti oslavy významného jubilea našeho dědy a také našeho velkého inspirátora v oblasti automobilového sportu Ivana Pelikána. Děda oslavil 17. listopadu svých krásných 70 let a akcí   „Ivan Rallyman 70“   jsme všem účastníkům, sobě i oslavenci chtěli připomenout, že je to už více než 40let co brázdí coby divák automobilové soutěže.

FB [ celý článek » ]

Ať se práší za kočárem...

pondělí 5. června 2017

V neděli 28. května 2017 se tým PEPETONI GR v sestavě Petr a Kája a se dvěma vozy Toyota Corolla WRC zúčastnil 2. RDO Rally Křemže, která nahradila zrušenou RC Rally Vidov. Ač se většina závodu odehrála na zpevněných cestách, šotolinová část a pasáže zaprášeného asfaltu byly co do množství zvířeného prachu za vozy velmi výživné, zvláště pak v kombinaci s délkou uzavřených RZ.

FB [ celý článek » ]

Jubilejní 10. RC Rally Světlá - PBP se čtyřmi vozy

úterý 18. dubna 2017

V náhradním termínu sobota 15.4.2017 se uskutečnil jubilejní 10. ročník již tradičně úvodního mistrovského podniku šampionátu RC Rally Tábor - RC Rally Světlá. Na velikonoční víkend byl závod přesunut z původního březnového termínu pro nepřízeň počasí. Protože se závod jel i jako druhý letošní podnik MČR, mohl ředitel závodu Vašek Baloun v předstartovním UP přivítat úctyhodných 70 vozů, což je účast, kterou Světlá dosud nespatřila.

FB [ celý článek » ]

Tým PEPETONI připravuje do Světlé 4. speciál

pondělí 10. dubna 2017

Po loňském úspěchu hostujících pilotů Petardy a Kapiho (oba na vozech týmu PEPETONI GR - TOYOTA Corolla WRC ve Světlé zvítězili ve svých kategoriích) nabídl principál PBP sedačku Petardovi i letos a to konkrétně v osvědčeném voze LANCIA DELTA HF Integrale.

FB [ celý článek » ]