Archiv 2018

PF 2019

čtvrtek 27. prosince 2018


foto: Tomáš Šena

Všichni v týmu PB PEPETONI přejeme všem kamarádům závodníkům klidné prožití posledních dní roku 2018 a dobrý start do Rychlostní Zkoušky s číslem 2019!

(pj)

1. start Golfů se podařilo proměnit ve vítězství

pátek 30. listopadu 2018

Předminulou sobotu 17. listopadu 2018 se na volném závodě Mikula Show již tradičně organizovaném v Kněžicích při příležitosti vyhlášení výsledků sezóny RCRT podařilo týmu PB PEPETONI vybojovat vítězství. Výsledek je o to cennější, že se tak stalo při premiéře závodní techniky pro příští rok a zároveň při představení týmového programu do nadcházející sezóny.

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI odstartoval v Humpolci v plném nasazení

sobota 30. června 2018

Třetím letošním podnikem táborského šampionátu se 26. května 2018 stala 11. RC Rally Zálesí. Náročná a krásná soutěž, postavená přímo na autokrosové trati v Humpolci přivítala třiatřicet závodníků. Aleš ALF Horák a jeho realizační tým připravil devět rychlostek s celkovou délkou atakující hranici šesti kilometrů. Šotolinové testy jsou rozházeny skoro po celé dráze humpoleckého závodiště. Zajímavostí je určitě i převýšení tratě, které je zhruba dvacet metrů, takže o zadýchané piloty rozhodně nouze nebyla.

FB [ celý článek » ]

Pálivá RDO RC Rally Křemže

pondělí 30. dubna 2018

Minulou sobotu 21.4.2018 absolvoval PB PEPETONI RC Rally Team další soutěž táborského šampionátu, tentokrát v jihočeské Křemži. Ještě za šera se náš tým schází v Jihlavě a při nakládce nezbytných soutěžáckých propriet zjišťuje, že bude muset pořídit minimálně autobus, místa je zoufale málo. Systémem „tetris“ se však daří vše naložit a tým se vydává  do 135 km vzdálené Křemže.

FB [ celý článek » ]

Další STOvka do kapsy...

pátek 20. dubna 2018

A máme tu další stovku! Tentokrát se jedná o stý start týmu PB PEPETONI v podniku RC Rally, který se odehrál v sobotu 14. dubna 2018 na Tour de Vyškov - závodě organozovaném pro letošní Mistrovství České Republiky v RC Rally.
 

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI RC Rally Team „trénoval“ ve Vyškově

čtvrtek 19. dubna 2018

Základem dobrého času na rychlostní zkoušce je příprava a trénink. A tak principál týmu rozhodl, že se v rámci kvalitní přípravy zúčastníme závodů ve Vyškově, kde Vlastík Pospíšil připravil perfektní a náročnou trať závodu Tour de Vyškov v areálu dopravního hřiště. Krásná asfaltová soutěž se jela 14. dubna v rámci mistrovství České republiky v RC rally a na startu se sešlo čtyřicet devět speciálů. Z toho hned tři vozy z dílen PB PEPETONI.

FB [ celý článek » ]

Nejlepší výsledek ve Světlé zajel PETARDA

neděle 8. dubna 2018

Ještě jednou se vracíme k prvnímu závodu letošní sezóny RC Rally Světlá s připomenutím účinkování Petardy – Péti Balouna v barvách PB PEPETONI. Petarda nastoupil na klientském 4. týmovém voze LANCIA DELTA HF INTEGRALE a nevedl si vůbec špatně. Jednak zajel nejlepší výsledek ze všech čtyřech týmových vozů, současně ale také dosáhl svého dosud nejlepšího umístění v závodě RC Rally na asfaltovém povrchu. Konečné 12. místo v absolutní klasifikaci je vynikající výsledek a všichni v týmu Petardovi gratulujeme a děkujeme za jeho perfektní jezdecký výkon.

FB [ celý článek » ]

100 startů v RC Rally

sobota 31. března 2018

Minulou sobotu oslavil Petr malé jubileum, když odstartoval do 11. RC Rally Světlá a zapsal si tak svůj stý start v RC Rally. Shodou okolností to byl zároveň Petrův první podnik s vozem poháněným jen jednou nápravou, dosud totiž závodil jen s vozy 4WD. 98x startoval v barvách PB PEPETONI RC Rally Teamu, který sám v roce 2006 založil, 2x odstartoval v roce 2006, ještě před založením týmu, jako soukromník. Debutoval na 4. RC Rally Tábor 23.září 2006.

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI RC Rally Team bojoval s časem ve Světlé

úterý 27. března 2018

Jedenáctý ročník RC Rally ve Světlé nad Sázavou pod taktovkou ředitele soutěže Vaška Balouna je již za námi, tak se pojďme podívat, jak si PB PEPETONI RC Rally Team soutěž užíval. Na startu tradičně skvěle připravené soutěže se sešlo celkem třicet čtyři speciálů, z toho pět  v kategorii dvoukolek. Dále bylo startovní pole rozděleno do tříd junior, junior+ a senior. Soutěžilo se i v kategorii týmů a těch bylo celkem deset.

FB [ celý článek » ]

Týmové vozy a angažmá pilotů 2018

pondělí 26. března 2018

Přinášíme fotogalerie vozů, se kterými bude tým PB PEPETONI brázdit tratě RC Rally v letošní sezóně. S vozy Škoda fabia S2000 budou, jak již bylo dříve uvedeno, pravidelně startovat týmová jednička a dvojka Kája s Jardou. Ty však v případě nepřítomnosti mohou zaskočit další týmoví piloti Petr s Káťou. Petr bude jinak jako týmová trojka pravidelně startovat v kategorii 2WD s vozem Lancia 037 Rally a tým příležitostně doplní Káťa z pozice čtyřky s vozem Lancia Delta HF Integrale v barvách Repsol.

FB [ celý článek » ]

Do prvních závodů nám zbývá jeden týden!

pátek 16. března 2018

...a tým PB PEPETONI je připraven. Tým se vrací k původnímu názvu, namísto PEPETONI GR, který se používal v době, kdy za tým závodila pouze krásnější polovina světa a to Kája s Káťou. Zbývá doladit pár drobností a může začít tradiční předstartovní nervozita, bez které nelze podat na trati perfektní výkon.
 

FB [ celý článek » ]

PB PEPETONI v roce 2018

pondělí 12. března 2018

PB PEPETONI RC Rally Team připravil do své dvanácté sezóny pořádné překvapení. Dalo by se říct, že tým od svého počátku využívá soutěžní vozy z celého světa. Nejdříve to bylo Subaru, jako další přišel na řadu Peugeot a to hned ve třech modifikacích. Na další čtyři roky se tým upsal divoké a krásné Lancii. A na konec zase Japonec. S vozy Corolla a Celica závodil principál a jeho smečka další dva roky.

FB [ celý článek » ]