Archiv 2019

Fabia R5 podruhé

pátek 12. dubna 2019

Dokompletovali jsme základní závodní techniku pro letošní sezónu. Teď budeme pracovat na klientských vozech. Včerejším přírůstkem je druhý vůz ŠKODA Fabia R5 v barvách Sylvaina Michela, ve kterých vloni úspěšně absolvoval šotolinové mistrovství Francie. Letos bude s tímto vozem závodit Kája a její první start je naplánován už na zítra, na druhý podnik táborského šampionátu do Křemže.

(pj)

Mládež PBP s nejmodernější technikou

čtvrtek 21. března 2019

Letos budou týmoví mladíci Kája a Jarda startovat s vozy ŠKODA Fabia R5. Již dříve jsme uvedli, že se týmu podařilo pro tento rok uzavřít velmi zajímavou smlouvu pro naše začínající závodníky a první vlaštovka je po dvouměsíčním čekání konečně tady.  

FB [ celý článek » ]

Letos navazujeme na příběh z roku 1980

neděle 6. ledna 2019

Jak již bylo koncem loňského roku na 11. Mikula Show odhaleno, PB PEPETONI RC Rally Team letos mění hned několik věcí. Hlavním závodním programem bude již představená předokolová technika VOLKSWAGEN Golf GTI MK1, která má předlohu v účasti těchto vozů z týmu VOLKSWAGEN Holland na Rallye Monte Carlo 1980. Červeno bílé Golfy tenkrát pilotovali Gijs van Lennep a Ben Pon.

FB [ celý článek » ]