Aktuality

Nejlepší výsledek ve Světlé zajel PETARDA

8. dubna 2018

Ještě jednou se vracíme k prvnímu závodu letošní sezóny RC Rally Světlá s připomenutím účinkování Petardy – Péti Balouna v barvách PB PEPETONI. Petarda nastoupil na klientském 4. týmovém voze LANCIA DELTA HF INTEGRALE a nevedl si vůbec špatně. Jednak zajel nejlepší výsledek ze všech čtyřech týmových vozů, současně ale také dosáhl svého dosud nejlepšího umístění v závodě RC Rally na asfaltovém povrchu. Konečné 12. místo v absolutní klasifikaci je vynikající výsledek a všichni v týmu Petardovi gratulujeme a děkujeme za jeho perfektní jezdecký výkon.


foto: Tomáš Šena

Svůj výsledek Petarda ještě podtrhl nekompromisním vítězstvím mezi juniory s náskokem 1 minuty a 16ti sekund a také krásným 2. místem v nově vypsané kategorii Pirelli Cup.foto: Zdenda Klíma

Ještě připomeňme, že dosavadní Petardovo maximum v závodě, je 11. místo na náročném dvoudenním a dlouhém závodě s převážně šotolinovým povrchem, 9. RC Rally Lužnice v roce 2016, kde startoval také s vozem týmy PB PEPETONI, konkrétně se speciálem TOYOTA CELICA GT FOUR.

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »