Reporty

26. RC Rally Tábor

středa 15. června 2011

Už 26. Táborský podnik, počítáno od samotného počátku šampionátu RC Rally Tábor, se konal 11. června 2011 a závodníky opět zastihlo výborné počasí s teplotami kolem 20ti stupňů celsia. Hrozba deště byla v meteopředpovědích patrná až po plánovaném konci závodu, a tak mohlo 32 přihlášených pilotů bojovat na suchých pneumatikách až do konce závodu. Ten nakonec spatřilo 31 posádek.

Petr při svém 60. startu v RC Rally podniku, podal s novým střídavým motorem ve svém voze Peugeot 2O7 S2000 poměrně vyrovnaný výkon a přesto že nakonec neúspěšně bojoval o 7. místo s Kubou Jerhotem na VW Golf GTi, v cíli byl 8, což je Petrův nejlepší letošní výsledek. 8. místo mu mimo jiné předpověděla Káťa  už před startem do závodu :-)


foto: Ondra Němec

Káťa se v průběžných časech stále zlepšuje, ke konci závodu zabojovala a v poslední RZ využila zaváhání soupeře Šimona Martana, když v juniorech uzmula 3. flek.


foto: Ondra Němec

Zajímavostí je, že 1. až 6. místo absolutně obsadila stejná šestice jezdců jako na předchozím závodě zde v Táboře, který se jel před měsícem. Velmi podobné byly i rozestupy, prvních 5 aut dokončilo více než 5,5km dlouhý závod ve 20ti vteřinách! Opět se potvrdila velká vyrovnanost nejrychlejších pilotů šampionátu a můžeme se těšit, že souboj o mistra sezony RCRT 2011 bude jistě zajímavý až do konce.


foto: Tomáš Šena

 

kompletní výsledy >>

 

foto:  Ondra Němec >>  |  Tomáš Šena >>

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »