Reporty

Sezóna 2006 – shrnutí

pátek 15. prosince 2006

Kromě debutového startu na 4. podniku táborského šampionátu se Petr stihnul 14.října 2006 ještě zúčastnit 5. a zároveň posledního, do sezony 2006 započítávaného podniku, tentokrát na nezpevněném povrchu. Po menších problémech s pohonnou jednotkou se Petrovi nakonec podařilo v soutěži ukořistit konečné 13. místo, což mu na konci sezony s celkovým počtem 14 mistrovských bodů vyneslo 18. pozici v konečné tabulce jezdců.

Závěrečný volný podnik sezony MIKULA SHOW pak za volantem Petrova závodního speciálu SUBARU IMPREZA WRC absolvoval coby svůj debut na RC Rally mladík Pepetoni, který po drobných problémech s předním diferenciálem dovezl vůz do cíle na pěkném 10. místě.

Úvodní zkrácenou sezonu díky dosaženým výsledkům tedy můžeme vyhodnotit velmi pozitivně a tudíž se můžeme s vervou v zimní přestávce pustit do technologického vývoje závodní techniky, potřebného testování a nezbytné přípravy na sezonu 2007. Zimní přípravy se zúčastńí již oba týmoví piloti, když se Pepetoni začne intenzivně seznamovat se svým novým vozem PEUGEOT 307 WRC specifikace 2004 na platformě TB 02.

konečná tabulka sezóny 2006 >>

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »