Historie

Nová jezdecká posila v týmu

pondělí 10. března 2014

V letošní sezóně doplní dvojici závodníků PB PEPETONI i nová jezdecká posila Karmen "Kája" Jarošová. Bude sice také startovat s vozem Lancia, bude to ale model 037 Rally, pro který bude tým zajišťovat veškerou podporu a zázemí. Mladá začínající závodnice tak dostane příležitost debutovat na "opravdovém" závodním stroji s poháněnou zadní nápravou patřící do obávané kategorie B. 

Jezdeckou licenci Kája získala teprve na podzim loňského roku, když absolvovala důkladnou přípravu na Britských ostrovech pod učitelským dozorem ostřílených soutěžáků z M-Sportu.

Nulatřicetsedmička je již v dílnách PB PEPETONI kompletně připravena a Kája nyní mocně testuje a zakouší tolik potřebné seznamovací kilometry se závodním strojem. Za zmínku ještě stojí, že design vozu je proveden podle vlastního Kájina návrhu a odráží její bojovnou náladu, se kterou se už velmi těší na svůj první ostrý start v podniku RC Rally.

Ten je naplánován společně s oběma týmovými kolegy Káťou a Petrem již na tuto sobotu do Světlé nad Sázavou. Všichni v týmu Káje přejí, aby se jí první start vydařil, a aby si svůj debut náležitě užila.

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »