Historie

Organizátorské počiny PB PEPETONI

pondělí 10. září 2007

V průběhu sezóny 2007 došlo k dohodě mezi ředitelstvím RC Tábor Championship a PB PEPETONI RC Rally Team o spolupráci při organizaci táborského šampionátu. Postupně se naši specialisté začali podílet na některých dílčích záležitostech celého kolotoče a zajišťují například měření délky rychlostních testů, výsledkový servis a komentované zpravodajství z jednotlivých RZ, grafické znázornění průběhu jednotlivých závodů, statistiky jednotlivých závodů a celé sezony a vedení tabulek týmů a jezdců.

Zhruba v polovině sezóny náš tým zajišťoval tento servis i na vrcholném podniku Setkání Mistrů 2007, který se na táborských tratích odehrál 11. srpna 2007. V současné době pracujeme na výrobě videofilmu z této prestižní akce.

Vrcholem spolupráce pak bude zajištění organizace dvou šotolinových podniků v závěru sezóny na tratích v Havlíčkobrodském areálu Čechovka, kterými se celý kolotoč na 8. a 9. dějství sezóny přestěhuje z Táborské domovské základny na Vysočinu. Oba podniky se v termínech 22.9. a 13.10.2007 budou konat pod názvem Highland RC Rally Čechovka.

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »