Archiv 2008

Předstartovní preview 3. Highland

pátek 29. února 2008

Už jen několik hodin zbývá do startu zahajovacího podniku soutěžní sezóny RC Tábor 2008. V dílnách PEPETONI finišují všechny potřebné přípravy na vozech a členové týmu dokončují přípravný program, který podle plánu probíhal v zimní přestávce.

 

"S výsledky jednotlivých fází přípravy můžeme být spokojeni," řek šéf týmu Petr, "cíle týmu pro sezonu 2008 mohou být tedy smělé. Chceme se pokusit obhájit naše pozice z loňska, což jistě nebude jednoduché. Máme ale k dispozici kvalitní techniku a sehraný tým. To by nám mělo k dobrým výsledkům pomoci," uzavírá oficiální stanovisko mluvčí týmu.

Z oficiálního prohlášení týmu je ještě zřejmé, že na obou závodních speciálech tým v průběhu úvodního vývojového programu provedl velké množství změn a některá další vylepšeni se připravují. Oba vozy již mají například zcela přepracované zavěšení přední i zadní nápravy včetně odpružení, v Petrově voze je zcela nový chladící systém a řídící jednotka, v obou vozech je přepracovaná elektroinstalace a ještě mnoho dalších drobných uprav. Po 1. mistrovské soutěži bude zřejmé, zda všechny nasazené inovace prošly i dostatečným testovacím programem.

                         

foto vozů před sezónou >>

(pj)

FB

« zpět na seznam zpráv | nahoru »